Każda kapsułka maślanu sodu Biowen zawiera aż 580 mg maślanu sodu, w tym 415 mg kwasu masłowegoMaślan sodu Biowen został zamknięty w mikrokapsułkach dojelitowych. Dzięki zastosowaniu takiej technologii może bezpiecznie przejść przez układ pokarmowy i znaleźć się dokładnie tam, gdzie powinien – czyli w Twoich jelitach! 

Kwas masłowy to substancja endogenna – czyli taka, która naturalnie wytwarza się w organizmie człowieka. To krótkołańcuchowy kwas tłuszczowy, który wytwarza Twoja flora bakteryjna w procesie fermentacji w jelitach, np. z błonnika. To naturalna substancja, która jest ważna w prawidłowym funkcjonowaniu układu pokarmowego. Pomaga utrzymać prawidłowe PH w jelitach, poprzez fakt, że daje energię komórkom nabłonka tego ważnego organu. 

W przypadku przebiegu niektórych zaburzeń, może dojść do obniżonej produkcji kwasu masłowego w jelitach. Wtedy można sięgnąć po zewnętrzne źródło tej cennej substancji, w postaci wegańskich kapsułek Maślan sodu 580 mg od Biowen!

Dlaczego warto sięgnąć po maślan sodu Biowen?

Maślan sodu Biowen to aż 580 mg tytułowej substancji – maślanu sodu. W tym aż 415 mg kwasu masłowego, czyli endogennej substancji, jaką można spotkać w naszym organizmie naturalnie! Ten maślan sodu został zamknięty w mikrokapsułce dojelitowej. Oznacza to, że użyliśmy specjalnej technologii, która zapewnia dotarcie temu składnikowi do Twoich jelit bez problemów – bo właśnie tam jest najbardziej potrzebny! Cała dzienna porcja to jedna kapsułka! Maślan sodu Biowen wystarczy Ci na aż 100 dni stosowania, to bardzo wydajny produkt. 

Dodatkowo kapsułki zamknęliśmy w szklanym, zaciemnionym słoiku ze stalową nakrętką. Dzięki temu może być bezpiecznie przechowywany, bez narażenia go na utratę wartości odżywczych. Szklany słoik to również ochrona przed wnikaniem w suplement niepożądanych substancji, jak może to mieć miejsce w przypadku plastikowych opakowań! 

Wybierając maślan sodu Biowen, wybierasz wysoką jakość oraz wydajny polski produkt, który wystarczy Ci na długo!

5904806120472
100 Przedmioty

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to compare.